Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Aryor

NATUREAL - Prírodná kozmetika

NATUREAL - Prírodná kozmetika

Príroda na prvom mieste.

Príroda je pre nás prvoradá. Preto aj Natureal je kozmetika čisto prírodná. Inšpirovaná rastlinami a ingredienciami zo všetkých kútov sveta. Bohatá na éterické oleje, ktorých krásna vôňa trvá dlhšie a je jemnejšia ako akýkoľvek parfém.

Koža je náš najväčší orgán a vstrebáva všetko, čo si na ňu natrieme. Našimi zákazníkmi ste Vy, ktorí si uvedomujú, že chemikálií je okolo nás príliš veľa. Syntetické látky nie sú telu prirodzené. Spôsobujú imunitné, kožné, nervové, hormonálne poruchy a alergie.

Preto:  

Presadzujeme kozmetiku na rastlinnej báze, bez použitia konzervantov, parabénov, syntetických látok, parfémov, minerálnych látok. Kozmetika je vhodná pre vegánov. Netestovaná na zvieratách.

Len čisté oleje, príroda a aromaterapia, ktorá vonia krajšie ako akýkoľvek syntetický parfém a má priaznivé účinky na telo aj dušu.

Presadzujeme použitie čistých, 100% za studena lisovaných rastlinných olejov, éterických olejov, hydrolátov a iných výrobkov na použitie pre starostlivosť o pleť, nielen pre hydratáciu, ale aj pre ich účinky na pokožku týranú psoriázou, suchú, citlivú, mastnú... Na vlasy máme v ponuke šampóny bez SLS, čiže bez detergentnej zložky, ktorá spôsobuje príliš suchú pokožku hlavy a vznik lupín.