Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Aryor

Obnovenie energie - povzbudzujúci masážny olej 200ml

9,80€ Bez DPH:
8,17€

Povznášajúca zmes bergamotu, ktorý má pozitívne účinky na myseľ a sviežeho eukalyptového oleja. Tymián pomáha stimulovať telo do akcie. 

Obnovená energia je skutočný favorit pre masérov a v masážnych salónoch, klienti jednoducho milujú jej vôňu a dobitie bateriek, ktoré poskytuje telu aj duši. 

Zloženie
Vitis vinifera (Grapeseed), Citrus bergamia (Bergamot), Thymus vulgaris (Thyme), Lavendula Augustifolia (Lavender), Eucalyptus (Eucalyptus globulus), Citrus aurantium Tocopherol, Linalool*, Limonene*

Všetky masážne oleje sú bohaté na esenciálne oleje. Používame 5% pomer esenciálnych olejov pre bohaté a hlboké terapeutické účinky bez podráždenia pokožky. Masážne oleje môžu byť použité aj ako kúpeľový olej, ktorý poskytne intenzívnu hydratáciu pokožky. 200ml balenie je v profesionálnej kvalite a ideálne  pre použitie počas masáže, dodávaný s dávkovacou pumpičkou. Hliníkové fľaše sú obalené EPA vložkou pre zaistenie maximálnej kompatibility medzi olejom a obalom a zabezpečenie perfektného skladovania aromaterapeutických esenciálnych olejov. 

Ako všetky Naturallythinking výrobky, aj masážne oleje su Vegan Friendly, Netestované na zvieratách a používajú 100% recyklovateľné obaly.

(K dispozícii aj 1, 5 a 25 litrové balenia pre masážne salóny - kontaktujte nás ohľadom ceny na aryor@aryor.sk)

Balenie:
Flakón s dávkovačom 200 ml
  1. Zlé
  2. Dobré
Pokračovať