Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Aryor

Afrodiziakálny masážny olej Love & Sensuality 200ml

  • Výrobca:NATURALLY THINKING
  • Kód produktu:705
  • Dostupnosť:Predobjednávka (do 2 týždňov)
9,80€ Bez DPH:
8,17€

Vytvorený z najjemnejšieho Ylang Ylangu, indonézskeho santalového dreva, šalvie a nového korenia - tento masážny olej je zmes kvetinových, drevitých a jemne čokoládových vôní.

Tradičné afrodiziakum ylang ylang je spájaný so zmyselnými a erotickými pocitmi, šalvia prirodzene znižuje telesné napätie a uvoľnenie zábran.  V kombinácii s novým korením, ktoré nielen vonia božsky, ale je aj bohaté na mýtické afrodiziakálne vlastnosti a santalové drevo, ktoré dodáva exotické tóny. 

Zloženie
Prunus dulcis (Sweet Almond), Helianthus annus, (Sunflower), Buxus chinensis (Jojoba), Canange Odorata (Ylang Ylang), Salvia Sclara (Clary Sage), Pimento officinalis (Pimento Berry), Styrax benzoin (Benzoin), Santum album (Sandalwood), Tocopherol (Vitamin E), Linalool*, Limonene*

Všetky masážne oleje sú bohaté na esenciálne oleje. Používame 5% pomer esenciálnych olejov pre bohaté a hlboké terapeutické účinky bez podráždenia pokožky. Masážne oleje môžu byť použité aj ako kúpeľový olej, ktorý poskytne intenzívnu hydratáciu pokožky. 200ml balenie je v profesionálnej kvalite a ideálne pre použitie počas masáže, dodávaný s dávkovacou pumpičkou. Hliníkové fľae sú obalené EPA vložkou pre zaistenie maximálnej kompatibility medzi olejom a obalom a zabezpečenie perfektného skladovania aromaterapeutických esenciálnych olejov.  

Vegan Friendly, Netestované na zvieratách, s použitím 100% recyklovateľných obalov. 100% prírody.

(K dispozícii aj 1, 5 a 25 litrové balenia pre masážne salóny - kontaktujte nás ohľadom ceny na aryor@aryor.sk)

Balenie:
Flakón s dávkovačom 200ml
  1. Zlé
  2. Dobré
Pokračovať