Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Aryor

Anticelulitídový olej 200ml

13,80€ Bez DPH:
11,50€

Anti-celulitídna kúra s unikátnou kombináciou Omega olejov, Rakytníka rešetliakového, Arganového oleja a citrónovej trávy podporuje mikrocirkuláciu a spevňuje tkanivo. Obsahuje samé dobroty!

Výživný olej na spevnenie kontúr a kontrolu celulitídy, bohatý na Omega oleje. Bojuje s mäkkým tukovým tkanivom a celulitídou s pomocou bohatých prírodných ingrediencií ktoré spolupracujú pre oživenie pokožky a naštartovanie prírodných čistiacich mechanizmov.

Neexistuje žiadna čarovná formulka na celulitídu ~ zdravá strava a dostatok pohybu pomôžu udržať a zlepšiť náš vzhľad pokožky. Avšak, my všetci môžeme podať pomocnú ruku našej pokožke pre zlepšenie vzhľadu a korigovanie celulitídy. Celulitída môže byť jedným z najviac znepokojujúcich a nepríjemných kožných ochorení.

Náš celulitídny olej ponúka prirodzený prístup na podporu prírodných procesov v pokožke pre zjemnenie a vyhladenie celulitídnych oblastí. Používame niektoré z najlepších olejov v našom celulitídnom oleji - formulácia je s Rakytníkom rešetliakovým, ktorý je koreňom vzorca.

Máme špeciálny thajský Lemongrass olej /olej z citrónovej trávy/, ktorý naozaj pomáha so stagnujúcou kožou, naštartuje telo do akcie a antioxidant, vitamín E, pomáha pokožku chrániť.

Ako to, že to funguje?

Naturallythinking nie je spoločnosť, ktorá príde s populárnymi menami a ochrannými známkami na ne. Funny mená ako cellulopeptide ™ sú len ochrannou známkou na produkty, ktoré používajú  bežné chemikálie a kombinácie chemických látok, ktoré nič neznamenajú ... jednoducho marketingový ťah.

Naturallythinking používa jedine čisté, prírodné ingrediencie bohaté na prirodzené omega kyseliny, aminokyseliny, obsah vitamínov a minerálov. Kombinujeme tieto ingrediencie tak, aby sa maximalizoval účinok, ktorý majú na kožu.

Najefektívnejšia je masáž prstami. Masáž začnite po cvičení, pred sprchou. Olej alebo krém naneste rovnomerne na pokožku. Jej jednotlivé časti vezmite medzi palec a ostatné prsty, ťahajte nahor a rolujte sem a tam, zdola nahor. Venujte sa tejto masáži aspoň 10 minút denne. K masáži za sucha sa hodí masážna hubka z lufy alebo špeciálne kefky s pichliačmi. Masírujte sa od kolien hore po stehnách, bokoch až na brucho smerom k pupku, od končekov prstov na nohách až na brucho a od končekov prstov rúk cez paže až na ramená. Nikdy nemasírujte kŕčové žily.

Prečo robíme taký veľký 'humbuk' ohľadom za studena lisovaných olejov? Čo sú zač? Prečo na tom záleží?

Používame za studena lisované oleje /coldpressed/ pre maximalizáciu vlastností oleja. Za studena lisované oleje sú extrahované bez použitia tepla a drvené z rastliny / semená / matice, to je ekvivalent kúpy extra panenského olivového oleja v supermarkete. Coldpressing je samozrejme veľmi časovo náročný a vyťažené množstvo nie je tak veľké ako u iných metód, ale kvalita extrahovaného oleja je obrovská a Omega kyseliny, minerálny a vitamínový obsah zostávajú v plnom rozsahu. Cítime, že je veľmi dôležité používať za studena lisované oleje v našom sortimente pre ošetrenie pleti, pretože sú to minerály a omega kyseliny, ktoré najviac prispievajú k účinnosti nášho sortimentu na ošetrenie pokožky.

Arganový olej

Arganový olej je známy tým, že má vlastnosti, ktoré stimulujú krvný obeh a hydratujú. Obnovujúce vlastnosti arganového oleja boli oslavované Berbermi v Maroku po stáročia.  Ľahko sa vstrebáva a nezanecháva mastné zvyšky. Bohatý na vitamín E a Omega mastné kyseliny.

S prirodzenou ochranou pred UV žiarením.

 

Rakytník rešetliakový

Niet divu, že je to jeden z našich naobľúbenejších olejov. Rakytník rešetliakový má jeden z najvyšších obsahov Omega olejov a minerály, ktoré sú dôležité pre zdravú kožu. 

 

Vhodnosť

Všetky typy pleti

Aplikácia

Vmasírujte do tých oblastí, ktoré si želáte aby spevneli. Pre dosiahnutie najlepších a najefektívnejších výsledkov používajte olej pravidelne. 

 

Aktívne prísady

Rakytník rešetliakový, šípky, Lemongrass /citrónová tráva/, Sweet Orange /sladký pomaranč/, mandľový olej, Vitamín E

Ako všetky Naturallythinking výrobky, aj tento anti celulitídny olej je Vegan Friendly, Netestované na zvieratách a používajú 100% recyklovateľné obaly.

Balenie:
Flakón s dávkovačom 200 ml
  1. Zlé
  2. Dobré
Pokračovať