Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Aryor

Egyptská hlinka | Kompaktný púder 11g

  • Kód produktu:0
  • Dostupnosť:Na externom sklade 1 - 2 dni
18,00€ Bez DPH:
15,00€

Prírodný bronzer na pleť a telo - jedna hlinka pre viac odtieňov. Blahodarné účinky a efekt prirodzeného opálenia. Práve pre tieto vlastnosti je egyptská hlinka vyhľadávaná už dlhé roky.

Egypt powder je prírodný mikroskopický prášok, ktorý má blahodárne účinky, obohatený o minerály. Je určený aj na citlivú, problematickú pleť. 

DETAILY

Prírodná alternatíva make-upom, vhodná pre každý typ pleti.

Je to transparentný púder, prispôsobuje sa typu pleti a zároveň vytvára efekt prirodzeného opálenia. Pokožku nevysušuje, ale udržiava ju pružnú, vláčnu a zároveň kryje jej nerovnosti.

V dnešnej dobe Egyptskú hlinku používajú hlavne profesionálni vizážisti a kozmetické salóny. Odoláva vode aj potu. Mikro-častice bahna sú mastné, vďaka čomu sa pokožka nevysúša, ale ostáva pružná a vláčna čím sa spomaľuje aj proces jej starnutia.

Existuje iba jediný odtieň, ktorý sa dokáže prispôsobiť typu vyšej pleti, pretože reaguje s PH (kyslosť pleti) a pigmentom. Na každej z nás zreaguje inak, lebo každá má iné PH a pigment. 100 žien - 100 odtieňov. Intenzita efektu opálenia sa volí trením, čím viac trieme, tým je efekt opálenia silnejší. Vždy je potrebné štetcom nabrať malé množstvo mikroprášku a pretrieť ho o korok (zátka nádobky) tak, aby ho nebolo vidieť na štetci, pretože takto si volíme intenzitu pokrytia od najsvetlejšieho možného odtieňu, postupne stále tmavší chcený odtieň.

Množstvo 11 g mikro-prášku vydrží zhruba na dva až tri roky, pri každodennom aplikovaní, na tvár, krk a dekolt. Nanáša sa na denný krém, namiesto makeupu a púdru. Lícne kosti si môžte tiež zvýrazniť, viackrát prejdite tieto partie štetcom. 

POUŽITIE:

Aplikuje sa štetcom (najlepšie z prírodného vlasu) na denný krém, alebo priamo na tvár. Vhodný na zvýraznenie lícnych kostí. Môžte použiť aj na krk, dekolt alebo aj na celé telo. Intenzitu odtieňu je možné regulovať množstvom naneseného prášku.

Balenie: 11g kompaktný púder

K dispozícii matná alebo perleťová varianta. (Variantu napíšte do poznámky k objednávke)

 

 

  1. Zlé
  2. Dobré
Pokračovať