Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Aryor

Omladzujúci krém s rakytníkom rešetliakovým a levanduľou

12,60€ Bez DPH:
10,50€

Omladzujúci Anti Wrinkle Wonderberry krém na tvár s rakytníkom rešetliakovým, najväčším prirodzeným zdrojom antioxidačných omega olejov pre zvýšenie vlhkosti pokožky, obnovenie, omladenie a poskytnutie prirodzenej ochrany pred UV žiarením. 

Wonderberry obnovujúci krém na tvár s využitím sibírskeho rakytníka rešetliakového a anglickej levandule s výťažkami talianskych hrozien a kokosom, obnovuje vitalitu a pokožke pomáha zmäkčiť vzhľad a obmedziť výskyt vrások. Rakytník rešetliakový má prirodzenú ochranu proti UV žiareniu, rovnako ako najvyššiu koncentráciu prírodných antioxidantov. 

Rakytník má výrazný regeneračný a protizápalový účinok, ktorý sa využíva pri spáleninách, omrzlinách, na zle hojace sa rany. Tlmí príznaky lupienky a atopického ekzému. Zvyšuje vitalitu a pružnosť pokožky.

Anti-oxidačné omega oleje, proteíny a na minerály bohatý, prírodne formulovaný krém. Vaša pleť sa bude cítiť a vyzerať viditeľne jemnejšie s prírodzenou UV ochranou rakytníka rešetliakového a levandule.

Zloženie: Aqua, Caprylic / capric triglyceride (Light Coconut Oil), Glyceryl stearate & Peg100 stearateCetyl alcohol, Vitis vinifera (Grapeseed) seed oil, Glycerin (veg),  Stearic Acid, Hippophae rhamnoides (Sea Buckthorn) fruit extract, Lavandula angustifolia (Lavender) flower oil, Phenoxyethanol & Ethylhexyglycerin, Tocopherol, Linalool*, Limonene*, Geraniol*

*prirodzene sa vyskytujúci v éterických olejoch

Balenie:
Flakón s dávkovačom 50 ml
  1. Zlé
  2. Dobré
Pokračovať