Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Aryor

100% Šípkový olej 100ml

13,41€ Bez DPH:
11,18€
  • spomalenie prejavov starnutia
  • zabraňovanie tvorby vrások
  • udržovanie úrovne vlhkosti v pokožke
  • protizápalový, regeneračný
  • strie, jazvy, ekzém, akné

 

Olej lisovaný zo semien plodu šípky je svojimi účinkami jedinečný. Ide o významný prírodný zdroj viac nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a minerálov.

Šípkový olej obsahuje vitamín A, ktorý pomáha oddialiť účinky starnutia pleti, pomáha pri regenerácii buniek a podporuje zvyšovanie úrovne kolagénu a elastínu.  To má za následok pevnejšiu, hladšiu a mladistvejšiu pokožku s väčšou flexibilitou. Šípkový olej obsahuje vysoké množstvo esenciálnych mastných kyselín a vitamínu E, ktoré podporujú zdravú kožu. Šípkový olej je najmä bohatý na kyseliny linolovú a linolénovú, ktoré sú dôležité kožné živiny.

Šípkový olej bol úspešne použitý na liečbu týchto kožných problémov:

 Strie, poškodenie pokožky z nadmernej expozícii na slnku, jazvy po operácii, popáleniny a akné, ekzém, psoriáza, vrásky a predčasné starnutie pokožky, hyper-pigmentácia, dermatitída, spáleniny, vrátane tých z radiácie, starecké škvrny, krehké nechty, suché a poškodené vlasy 

Mnohí z našich zákazníkov využívajú šípkový olej pre úspešné riešenie strií. Je najvhodnejší pre masáže počas tehotenstva (bez éterických olejov pre bezpečné tehotenstvo a jemný) a pre pokračovanie v masážach na postihnutých oblastiach po pôrode pre minimalizovanie výskytu strií.

Šípkový olej je dobrý aj na prvú pomoc pri poraneniach a popáleninách, pôsobí protizápalovo a podporuje regeneráciu tkanív. Účinný na minimalizáciu viditeľnosti jaziev.

V šípkach nájdeme karotény, z ktorých si organizmus dokáže vyrobiť vitamín A, niektoré z vitamínov B, vitamín P, K a kyselinu nikotínovú. 

Skladovateľnosť: 12 - 18 mesiacov

http://wanda.atlas.sk/co-dokaze-s-pokozkou-sipkovy-olej/moda-a-krasa/kozmetika/788828.html

Balenie:
Flakón 100 ml
  1. Zlé
  2. Dobré
Pokračovať