Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Aryor

BIO Babassu & Divá Mrkva starostlivosť o suché a kučeravé vlasy

8,60€ Bez DPH:
7,17€

Bio Babassu & Divá Mrkva HAIR SHOT je určený najmä pre suché a kučeravé vlasy. Intenzívna kúra prináša vlasom vitalitu, pružnosť a lesk.  Bio Babassu olej pochádza z Brazílie.Takmer výhradne sa skladá s triglyceridov. Obsahuje vysoké množstvo vyživujúcich látok, vitamínov, glykosidov, minerálnych látok, a nenasýtených mastných kyselín. Má extrémne vysoké hydratačné, vyživujúce, zvláčňujúce a upokojujúce účinky. Skladá sa prevážne z laurovej a myristovej kyseliny. Pre najlepší efekt - pozrite kroky nižšie pre použitie.

 

Hair shots, týždňová kúra

Babassu olej nielenže vyživuje vlasy, prináša lesk a vitalitu ale ich tiež zjemňuje a zanecháva ich hodvábne jemné.

Babassu s divou mrkvou pôsobia od korienkov po končeky, poskytujú pružnosť a elasticitu najmä pre kučeravé vlasy.

Použitie

Krok 1 - Umyte si vlasy šampónom a presušte ich uterákom

Odporúčame naše Bio šampóny bez SLS pre najlepšie výsledky.

Krok 2 - Zahrejte olej

Povoľte vrchnák na fľaštičke, ale neodstraňujte ho, neotvárajte fľašku úplne. Umiestnite fľaštičku do malej misky s veľmi horúcou vodou. Nechajte fľašku vo vode po dobu 3 minút.

Krok 3 - Aplikujte olej na pokožku hlavy

Nie je potrebné aplikovať všetok olej naraz. Postupne vmasírujte olej do pokožky hlavy, ku korienkom, masírujte po dobu 3 - 5 minút. Počas tejto doby stimulujete rast nových, zdravých vlasov. Po tejto dobe masírovania posuňte olej ku končekom vlasov, buď pomocou hrebeňa alebo rukami - je super, ak máte niekoho, kto to za vás urobí - napr. v kaderníckom salóne alebo doma, ale ak nie, myslite na to, ako si pri tom cvičíte tricepsy. :)

Krok 4 - Prikryte si vlasy kúpacou čiapkou a na ňu si dajte osušku

Kúpacia čiapka je povinná. Ak ju nemáte, dajte si na vlasy sáčok. Na vrch uviažte v horúcej vode namočenú a vyžmýkanú osušku a omotajte si ňou vlasy prikryté kúpacou čiapkou.  Tento krok a postup je dôležitý pre otvorenie vlasových fonikul. Potom odstráňte osušku, keď už bude studená. Kúpaciu čiapku si ešte nechajte po dobu 30minút až 1 hodinu. Počas tejto doby si vyložte nohy a relaxujte :) Oleje budú robiť medzičasom zázraky vo vlasoch.

Krok 5 - Zmyte oleje

Vlasy opláchnite horúcou vodou. Horúca voda re--aktivuje olej, ktorý pridá extra dávku lesku. Ošampónujte si vlasy teplou vodou, vymyte zvyšky oleja. Pre zdravé vlasy, nechajte si ich vyschnúť prirodzene, bez fénovania. 

Opakujte každý týždeň pre najlepšie výsledky.

 

 

Balenie:
Fľaška 3x 10 ml
  1. Zlé
  2. Dobré
Pokračovať